Online vyučování v Helen Doron Zlín se nám líbí a jsme rádi za to, že se děti mohly dále vzdělávat i v době uzavření škol. Tuto možnost vidíme i jako řešení situace, kdy jsou naši sportovci na soustředění a nemohou přijít přímo do hodiny ale na dálku se mou připojit. S dětmi chodíme již více jak 10 let. 

Kovářovi

______________________________________________

Jsme velmi spokojeni s výukou v Helen Doron Zlín, jak prezenční tak online.

Daniela Franková

______________________________________________

„Škola velmi rychle zareagovala a ve složité situaci  v době Coronaviru výuka okamžitě přešla na online platformu. Kurzy tak neměly žádné prostoje a děti mohly využít času doma smysluplným způsobem. Škola nám maximálně vyšla vstříc a zajistila online výuku až do konce školního roku, abychom ochránili děti před nákazou než se situace stabilizuje. Moc oceňujeme v těchto ztížených podmínkách angažovanost lektorek, jejich osobní přístup a trpělivost. Výuka zůstala zábavná a intenzivní a děti se do hodin těšily.“

Tomáš Burda
________________________________________________

S výukou on-line jsme byli spokojeni, trošku se to prý někdy sekalo, ale vždy to dcera s paní lektorkou Klárou zvládly. V podstatě byla dcera připojená vždy, někdy to byla i individuální výuka, neboť se ostatní spolužáci nezapojili…Když to tak shrnu, slovy dcery, zvládla jsem to a bylo to fajn. Prostě Klára je nejlepší učitelka angličtiny!!

Fojtíkovi

­­­­________________________________________________

On-line výuka se nám líbila a považujeme ji jako zodpovědnou a dobrou možnost a výborný nápad v situaci, která kvůli koronaviru nastala.

Roubalíkovi. 🙂

_______________________________________________