Tábory 2023 s angličtinou Helen Doron

Tábory ve škole Helen Doron ZLÍN 
Letošní téma: FOUR SEASONS

 


17. – 21.7. – TÁBOR 1 příměstský tábor pro děti od  4 – 10 let 
24. – 28.7. – TÁBOR 2 příměstský tábor pro děti od 6 let (2x návštěva ZOO Lešná) 
31.7.  – 4. 8. – TÁBOR 3 Teen příměstský tábor pro děti od 10 let s rodilým mluvčím (doplněno o moderní technologie a ChatGPT)


Cena zahrnuje: svačiny, oběd, pití, tričko, materiály, práci lektora a asistenta (asistentů)

Již se můžete přihlásit na naše letní tábory. Ceny jsou uvedeny níže a mohou se kdykoli změnit, dle aktuální situace. Přihlášeným garantujeme cenu v termínu přihlášení a uhrazení v termínu splatnosti.

Program tábora dostanou všichni přihlášení, minimálně týden před nástupem. Děkujeme za pochopení.

 

Four Seasons with Helen Doron – čtyři roční období plné zábavy za jeden týden

Je tu další ročník našich příměstských a pobytových táborů! Letos dětem a studentům ukážeme, že zábava z různých ročních období se dá zažít i za jeden letní týden. Děti se naučí spoustu nového nejen z angličtiny, ale také o anglicky mluvících zemích, jejich zvycích a přírodě. Opět je čekají výlety, hry, soutěže a samozřejmě naši zkušení lektoři.

Letos se zaměříme na čtyři roční období – jaro si ukážeme na tématu přírody a mláďátek, ale také několika svátků včetně Velikonoc. Zahrajeme si také na jarní piknik. Léto nás pak seznámí s tématem cestování, dovolených a naučíme se také něco o mořské fauně. Podzimní téma nás zavede v našich aktivitách zpět do školy, ale nezapomeneme také na oblíbený Halloween a zaměříme se na zvířátka obývající hory. Zima v létě – už to je výzva, jak toto téma na letním táboře pojmout. Samozřejmě, že si budeme hrát i s tématikou Vánoc, představíme si zvířata Arktidy a dozvíme se také něco o zimních sportech.

Angličtina z tábora – zásoba slovíček a frází na celý rok

Hlavní roli na našem táboře bude mít angličtina pod vedením diplomovaných lektorů Helen Doron. Program vždy zahrnuje dopolední zábavné lekce angličtiny, ale i mimo ně si děti osvojují jazyk během všech činností. Mnozí z vás jistě vědí, jak pracujeme – propojujeme učení pomocí rytmu, melodií i pohybu. Děti se učí přirozeně stejně jako v mateřském jazyce a získají sebevědomí v komunikaci nejen v angličtině. Nevadí, pokud vaše děti nenavštěvují naše lekce. Právě naopak – mnohé děti k zájmu o angličtinu přivedou právě naše tábory.

Program je přizpůsobený věku dětí – mladší se hravou formou seznámí s užitečnými slovíčky a frázemi a připraví si divadlo pro rodiče. Starší už pracují na vlastních projektech, více využíváme například videa a multimédia. Samozřejmě, že pořádáme také společné výlety, soutěže a střídáme činnosti tak, aby se uplatnily nejrůznější talenty a dovednosti dětí.

Pokud byste starším dětem chtěli dopřát také zážitek z pobytového tábora, kde zvládnou týden bez rodičů, opět jej pořádáme v krásném prostředí Slezské Harty – na tento tábor nás kontaktuje mailem nebo telefonicky a pošleme vám přihlášku k vyplnění.